2025 Eeuwige Roem toernooi februari

Na drie succesvolle jaren met het Eeuwige Roem toernooi werd vandaag gestart met het vierde jaar (37e keer) van deze langzaam uitdijende middag. Bleef het tot nu toe onder de vijftig deelnemers, vandaag een nieuwe mijlpaal met exact 50 deelnemers. Andre was er zichtbaar mee in z’n schik.
Met één zesje en elf viertjes begon het treffen mooi op tijd. Maar dat wil uiteraard niet zeggen dat er dan ook al wordt begonnen met de partijen; eerst de boules tevoorschijn halen, nog even discussiëren wie welke rol heeft, de ring ophalen, het praatje pot en …… daar gaan we dan. En dan blijkt dat die eerste ballen toch net niet doen wat we in gedachten hadden, te kort, te lang, naar links of rechts, alles behalve op de but. Gelukkig krijgen we meerdere kansen om het beter te doen. En dan hangt het af van de individuele klasse, in combinatie met die van de maat. Tja, en dat het een beetje laat afweten weet je dat vandaag geen hoge eindrangschikking in het verschiet ligt….
Aan het begin van de middag starten we allemaal hoopvol, maar al bij de eerste boules zien we de gezichten wat vertrekken. En na afloop van een verliespartij zien sommigen er toch wel wat sip uit.
Maar eigenlijk is dat ook niet zo relevant, het gaat op deze middag in de eerste plaats om de gezelligheid, daarna om het leren van de aanwijzingen van mee- en tegenstanders, en als alles een beetje meezit mag je ook nog eens hopen op een hoge klassering. En er is maar een kans van 1 op 50 dat je bovenaan eindigt. Hoewel, vanmiddag bleek dus dat je ook met meerderen als eerste kunt eindigen, Gerard en Cok leverden het bewijs.
Tegen vijven gingen de meeste deelnemers goedgemutst huiswaarts, na een opnieuw zeer geslaagde middag. Niet in het minst door de Valentijnsroos die eenieder had ontvangen van Marianne.
De uitslag
|